W dniach 22-25.09.2015 r. Mera Systemy, jako wystawca, będzie uczestniczyć w 11. Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO, które odbywają się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A-Amberexpo.
TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Celem targów jest prezentacja aktualnego poziomu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie przez kilkuset wystawców z całej Europy.

Mera Systemy, lider polskiego rynku urządzeń do samoobsługowego pobierania opłat i sprzedaży biletów, zaprezentuje na targach szerokie spektrum swoich produktów, z których spora część już znalazła praktyczne zastosowanie u polskich przewoźników kolejowych i tramwajowych.
trako2015_2Podczas targów Mera Systemy zaprezentuje m.in., po raz pierwszy, najnowszą wersję biletomatu stacjonarnego BS-209, który stanowi najbogatszą funkcjonalnie wersję urządzeń serii 200, zawierającą takie elementy jak kompletny system obsługi płatności gotówkowych i bezgotówkowych, panel informacyjno-reklamowy, funkcjonalność infokiosku, kamerę monitoringu miejskiego, etc. Biletomat ten Mera zgłosiła do, organizowanego w ramach targów, Konkursu im. inż. Ernesta Malinowskiego – dla wyrobów i innowacji technicznych stosowanych w kolejnictwie. Dodatkowo Mera Systemy zaprezentuje współpracę swoich biletomatów z najnowocześniejszymi systemami płatności mobilnych.

Zapraszamy do odwiedzenia targów, a w szczególności do spotkania z nami na stoisku E45.