Inteligentne urządzenia samoobsługowe

MERA przoduje we wprowadzaniu na rynek innowacyjnych rozwiązań samoobsługowych wspierających pracę administracji, urzędów, e-commerce’u, podmiotów świadczących usługi bankowe, pocztowe, w zakresie służby zdrowia, reklamy czy rozrywki, które stają się przyjazną i nowoczesną częścią miejskiej infrastruktury.

Urządzenia samoobsługowe są projektowane w taki sposób, aby zapewnić im samowystarczalność w dłuższym okresie, m.in. dzięki systemom obiegu zwrotnego gotówki. Każde z urządzeń oferowanych przez nas w ramach linii urządzeń samoobsługowych jest przystosowane do zdalnego zarządzania, monitorowania statusu czy zmian konfiguracji.

Przy konstruowaniu automatów, naszym priorytetem jest wysoki poziom wygody obsługi i gotowości do pracy w warunkach dostępu publicznego, dlatego też używamy najwyższej jakości komponentów i stosujemy najbardziej zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne.

Przesyłkomat

Unikalne rozwiązanie służące do inteligentnego przyjmowania przesyłek pocztowych i kurierskich oraz ich wysyłania.


Przesyłkomat

Tani opłatomat

Samoobsługowy opłatomat Mery pozwala, w niezwykle prosty i intuicyjny sposób, na dokonywanie wpłat i opłat z wszelkiego rodzaju tytułów płatności, dowolnie definiowanych w porozumieniu z użytkownikiem. Dzięki modułowi akceptacji kart płatniczych jest wygodną alternatywą dla utrzymywania kas w urzędach. Wygodny obszarow skanowania kodów 1D/2D daje możliwość dokonania zapłaty, bez konieczności wprowadzania szeregu danych niezbędnych do zdefiniowania tytułu płatności.


Tani opłatomat

Opłatomat

Opłatomat

Samoobsługowy opłatomat Mery pozwala, w niezwykle prosty i intuicyjny sposób, na dokonywanie wpłat i opłat z wszelkiego rodzaju tytułów płatności, dowolnie definiowanych w porozumieniu z użytkownikiem. Dzięki systemom zwrotnego obiegu gotówki oraz modułom akceptacji kart płatniczych jest wygodną alternatywą dla utrzymywania kas w urzędach. Wygodny obszarow skanowania kodów 1D/2D daje możliwość dokonania zapłaty, bez konieczności wprowadzania szeregu danych niezbędnych do zdefiniowania tytułu płatności.


Opłatomat

Kasa biletowa

Kasa biletowa może być wykorzystana w wielu branżach np.: sprzedaż biletów do kina, ZOO, baseny itd.


Terminal

Kiosk pocztowy Auto.Post

Kiosk pocztowy auto.POST

Unikalne rozwiązanie służące do inteligentnego przyjmowania przesyłek pocztowych i kurierskich. Urządzenie waży i analizuje rozmiar przesyłki, a następnie stosując właściwą taryfę dokonuje kalkulacji opłaty. Opłatę można wnieść w dowolny, gotówkowy lub bezgotówkowy, sposób. Urządzenie drukuje etykietę samoprzylepną, zgodną z normami pocztowymi, a następnie, przed ostatecznym przyjęciem przesyłki, weryfikuje ponownie jej parametry. Urządzenie może również pełnić uzupełniającą funkcję opłatomatu.


Auto.Post