Kasa biletowa

Mera Systemy to również producent kasy biletowej dla kolei, która świetnie sprawdzi się również w kinach, teatrach oraz wielu innych instytucjach. Nasz najnowszy zestaw wyposażony jest w dwa wysoko kontrastowe ekrany o dużej jasności umożliwiające poprawne wyświetlenie obrazu w trudnych warunkach np. przy dużym nasłonecznieniu. Ekrany wyposażone są w panele dotykowe w technologii IR dające możliwość obsługi za pomocą dowolnego przedmiotu np.: długopisu, ołówka lub protezy.

Zaletą wykorzystania dwóch ekranów jest możliwość samodzielnego wybrania poszczególnych opcji przez klienta np. miejsce w teatrze, kinie, pociągu bez zakłócania pracy sprzedawcy.

Elementem sterującym kasę jest komputer przemysłowy wyposażony w czterordzeniowy procesor o wysokiej wydajności, przystosowany do pracy 24/7.

Kasa może być wykorzystana w wielu branżach np.: sprzedaż biletów do kina, ZOO, baseny itd.

Drukarka biletowa wyposażona jest w dwa termiczne mechanizmy drukujące, umożliwiające obslugę 2 różnych rolek papieru, z pełnym wsparciem grafiki. Każdy z mechanizmów może obsługiwać rolkę papieru o średnicy maksymalnej 260mm, szerokości do 80mm i gramaturze od 60 do 200 μm. Podczas wydruków możliwy jest odczyt kodów QR umieszczonych na papierze. Drukarka wyposażona jest w wyświetlacz segmentowy pełniący funkcję informacyjną.