MERAGO

System biletu przypisanego do karty płatniczej.

System oparty jest o centralny system informatyczny „Mera GO”, automaty biletowe i kasowniki z obsługą płatności elektronicznych oraz urządzenia kontrolerskie Urządzenia z prostym i przejrzystym interfejsem użytkownika umożliwiają dokonywanie transakcji za pomocą płatności elektronicznych bez potrzeby wydruku biletu papierowego.

Prosty i szybki zakup biletu.

Automat biletowy/kasownik po przyłożeniu karty płatniczej będzie umożliwiał zakup biletu za pomocą modułu NFC, telefonu lub zegarka.

W pierwszej kolejności podróżny dokonuje wyboru z puli biletów oferowanych pasażerom. Interfejs użytkownika posiada funkcję koszyka tj. umożliwia zakupu jednocześnie kilku rodzajów biletów w ramach jednej transakcji.

Po wyborze biletów pasażer posiada następujące opcję:

  • zakupu biletu wirtualnego przypisanego do karty płatniczej / telefonu / zegarka (bilet jednorazowy opcjonalnie bilet długookresowy – miesięczny)
  • zakupu klasycznego biletu papierowego w biletomacie

Kontrola biletowa.

Podczas kontroli biletów pasażer musi zbliżyć kartę płatniczą do czytnika kontrolera w celu potwierdzenie ważnej opłaty za przejazd. Żadne dodatkowe środki nie są pobierane z naszej karty w czasie kontroli.

Dodatkowo potwierdzenie zakupu i okres ważności biletu pasażer może samodzielnie sprawdzić w samym biletomacie/kasowniku – wybierając odpowiedni przycisk na ekranie.

NASZE WDROŻENIA:

MZK Bielsko-Biała: https://bielskobiala.naszemiasto.pl/nowe-kasowniki-w-autobusach-mzk-bielsko-biala-za-bilet/ar/c15-8021621

MPK Łódź: https://www.transport-publiczny.pl/mobile/lodz-bilety-elektroniczne-mozna-zapisywac-na-karcie-platniczej-67012.html

ZDZiT Olsztyn: https://www.zdzit.olsztyn.eu/pl/789-nowa-funkcja-w-biletomatach-mobilnych-od-stycznia-2021-roku

CZY MASZ PYTANIA?

Nie czekaj i daj nam znać jak możemy Ci pomóc! Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszej oferty, chętnie na nie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń, a nasi eksperci Ci pomogą. Twój sukces jest naszym celem – jesteśmy tu dla Ciebie!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

telefon: +48 22 731 76 33

fax: +48 22 731 76 34

e-mail: biuro@mera-systemy.pl