Opłatomaty cieszą się coraz większą popularnością

W grudniu 2016 roku w Urzędzie Miejskim w Suwałkach, na zlecenie Banku Pekao S.A., został uruchomiony pierwszy Opłatomat wyprodukowany przez Merę Systemy, dostarczony przez firmę BillBird S.A. w ramach kompleksowej obsługi obejmującej pobieranie i rozliczanie opłat oraz kolekcję i rozliczanie wpłat gotówkowych.

Obecnie urządzenia naszej produkcji, w łącznej liczbie 7 sztuk, działają, pod szyldem BillBird oraz banków Pekao S.A. i Millenium S.A., w urzędach w Opolu, Suwałkach, Radomiu, Częstochowie, Zakopanem oraz Bydgoszczy.

O rosnącej popularności korzystania z samoobsługowych Opłatomatów świadczy fakt, iż liczba dokonanych za ich pomocą transakcji, w stosunkowo niedługim okresie ich użytkowania przekroczyła już 30 tysięcy,  a wartość zrealizowanych wpłat jest wyższa niż 2,2 mln złotych.

Opłatomat jest wszechstronnym, modułowym, samoobsługowym urządzeniem do pobierania opłat i wpłat obowiązujących w bankach, urzędach administracji centralnej i samorządowej, firmach ubezpieczeniowych, etc.

Prosty, intuicyjny w użytkowaniu automat znacznie skraca czas obsługi spraw urzędowych, pozwalając uzyskać wymierne oszczędności poprzez optymalizację procesów kasowych.

Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym urządzeniem.

oplatomatref1