Witamy w IT-TRANS. Mera-Systemy na targach IT w transporcie

IT-TRANS to jedna z najważniejszych konferencji międzynarodowych poświęcona rozwiązaniom IT w transporcie publicznym. Konferencja, której towarzyszy też wystawa, odbywa się co dwa lata od 2008 roku. Odbędzie się 10-12 maja w Karlsruhe w Niemczech. Spodziewanych jest ponad 7 000 wizytujących, 270 dostawców usług i produktów z 25 krajów, 180 mówców i godziny wiedzy oraz dyskusji.

Organizatorem wydarzenia jest Messe Karlsruhe i UITP (Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Publicznego). Na konferencję zjeżdżają się decydenci, eksperci i największe firmy z branży. Tym razem wydarzenie odbędzie się zarówno w formie offline jak i online.

Mera-Systemy jako wiodący producent biletomatów w Polsce i uznany dostawca zagranicą (przeczytaj więcej o dostawie kasowników Mera-Systemy do Bremy i Hanoveru), będzie miał przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Głównym mówcą został wybrany Gerd Leonhard – CEO The Futures Agency, filmowiec. Opowie on między innymi o tym jak cyfryzacja zmienia oblicze transportu publicznego i co ona oznacza dla społeczeństwa.

Urządzenia dla transportu publicznego Mera Systemy cieszą się coraz większym uznaniem w Niemczech i Austrii , dlatego ich obecność na największej konferencji IT poświęconej transportowi publicznemu nikogo nie dziwi.

Po konferencji opowiemy co ciekawego na niej powiedziano, czy szykuje się rewolucja w transporcie, a może będzie to ewolucja.