PARKING

Nasze innowacyjne rozwiązania w postaci kasy parkingowej, parkometru oraz Mini-Totemu stanowią klucz do nowoczesnej optymalizacji procesu kontroli dostępu i ruchu na terenach parkingów lub centrów logistyczno-magazynowych.

Parkometr-PR01

Funkcjonalny, ekonomiczny i proekologiczny. Usprawnia parkingi, chroni środowisko i obniża koszty. Idealny dla nowoczesnych miast poszukujących innowacji.

Kasa Parkingowa

Kompaktowy system parkingowy przystosowany do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, odporny na czynniki atmosferyczne, idealny dla centrów handlowych, biurowców czy dworców. Przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami, spełniający europejskie standardy dostępności. Wyposażony w drukarkę, czytnik kodów QR, automatycznie wylicza opłatę po odczytaniu kodu przypisanego do klienta.

Mini-Totem

Mini-Totem przeznaczony jest do optymalizacji procesu kontroli dostępu i ruchu na terenie centrów logistyczno-magazynowego. Steruje pracą szlabanów wjazdowych i wyjazdowych. Współpracuje z kamerami odczytującymi numery rejestracyjne pojazdów.

Kiosk rejestracyjny

Kiosk rejestracyjny to nowoczesne narzędzie służące do efektywnej rejestracji pojazdu i kierowcy w dedykowanym Systemie. Użytkownicy mogą dzięki niemu dodawać awizacje dla różnych typów wizyt, a także wydrukować bilety z kodami 1D/2D oraz inne niezbędne dokumenty w ciągu kilku chwil.

CZY MASZ PYTANIA?

Nie czekaj i daj nam znać jak możemy Ci pomóc! Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszej oferty, chętnie na nie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń, a nasi eksperci Ci pomogą. Twój sukces jest naszym celem – jesteśmy tu dla Ciebie!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

telefon: +48 22 731 76 33

fax: +48 22 731 76 34

e-mail: biuro@mera-systemy.pl