Zarząd

Łukasz Wiśniewski

Prezes Zarządu

W branży IT od kilkunastu lat, ostatnie lata związany z Grupą Mera.  Posiada kilkuletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. W swojej karierze odpowiedzialny za budowę sieci  oddziałów serwisowych oraz nadzór nad ich prawidłowym funkcjonowaniem. Do niedawna jego główną specjalizacją było zarządzanie projektami IT.  W swojej karierze może pochwalić się kilkoma znaczącymi wdrożeniami w zakresie Systemów Poboru Opłat Komunikacji Miejskich. Z zamiłowania sportowiec.

Maciej Wojtkowiak

Członek Zarządu ds. Finansowych

Absolwent kierunków ekonomii i ekonomiki w agrobiznesie, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Karierę zawodową  w obszarze finansów rozpoczął w dziale  księgowości, a później rozwijał ją przy wdrożeniach systemów ERP. Następnie przez wiele lat związany był z Grupą Eurocash gdzie pełnił funkcję  od Analityka finansowego do Kierownika kontrolingu.W Grupie Mera od 2016 roku. Jako Członek Zarządu ds. Finansowych odpowiada za realizację strategii finansowej spółek, w tym przygotowanie kompleksowych analiz i raportów finansowych, oraz za współpracę z audytem zewnętrznym i bankami. Prywatnie miłośnik psów, a szczególnie rasy Cane Corso Italiano.

O firmie

Mera Systemy sp. z o. o. jest firmą z wieloletnimi tradycjami. Specjalizujemy się  w projektowaniu i produkcji  automatycznych  systemów poboru opłat za usługi i produkty. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie projektowania urządzeń przeznaczonych do użytku w transporcie publicznym. Od 2008 roku rozwijamy swoją ofertę automatów biletowych gotówkowych  i bezgotówkowych, instalowanych w pojazdach i lokalizacjach stacjonarnych.

Grupa Kapitałowa

Mera Systemy tworzy grupę kapitałową wraz z firmą:

  • MERA-SERWIS SGL sp. z o.o. SKA, oferująca usługi z zakresu serwisu i utrzymania systemów biletowych oraz operatorską sprzedaż biletów.