Kadra Menadżerska

Nasz Zespół składa się z doświadczonych, utalentowanych, a przede wszystkim pełnych pasji i zaangażowania specjalistów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Biuro Projektów

Adam Gajda

Dyrektor Działu Projektów

Od początku swojej kariery związany z Systemami Poboru Opłat za Przejazdy.

Uczestniczył w realizacji projektów zarówno w roli kontrolera jakości, konsultanta, specjalisty ds. wdrożeń oraz project managera. Może się pochwalić licznymi wdrożeniami systemów, automatów mobilnych, stacjonarnych, parkomatów oraz bramek dostępowych Metra. Aktualnie jako Dyrektor Działu Projektów (Project Management Office) jest odpowiedzialny za kompleksową obsługę projektów realizowanych przez firmę. Absolwent kierunków 'Elektronika i Telekomunikacja’ oraz 'Informatycznych Technik Zarządzania’. Prywatnie pasjonat żeglarstwa, motoryzacji i nowinek technologicznych.

Pion Wsparcia

Leszek Kaplo

Kierownik Pionu Wsparcia

Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał poza granicami kraju pracując jako elektryk. Z Merą związany od 2009 roku. Początkowo w roli Serwisanta, następnie Specjalisty ds. Serwisu. Obecnie pełni funkcję Kierownika Pionu Wsparcia oraz wszystkich Serwisów wewnętrznych i zewnętrznych. Odpowiada za koordynację pracy serwisantów, bieżące prace eksploatacyjne, utrzymanie urządzeń w sprawności. Zarządza konfiguracją urządzeń oraz jest odpowiedzialny za instalację i montaż nowych automatów. W wolnych chwilach oddaje się swojej pasji, którą jest wędkarstwo.

Pion Operacyjny

Sebastian Kinicki – Dyrektor Działu R&DSebastian Kinicki

Dyrektor Działu R&D

Doświadczenie zawodowe zdobywał w kraju i za granicą. Pracował w działach R&D wielu firm jako inżynier konstruktor, potem główny konstruktor, będąc na bieżąco z nowymi technologiami. Z zamiłowaniem poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań w obszarze mechaniki i elektroniki. Praktyka w zarządzaniu multidyscyplinarnymi zespołami w realizacji wielopoziomowych projektów nauczyła go doceniania indywidualności specjalistów oraz umiejętnego budowania mostów pomiędzy techniką i handlem. Prywatnie miłośnik muzyki jazzowej, kolekcjonuje płyty winylowe oraz fascynuje się jakością toru audio.

Piotr Zieliński

Kierownik Produkcji

Związany z Mera Systemy niemal od początku działalności. Początkowo w charakterze Montera, następnie Serwisanta, obecnie pełni funkcję Kierownika Produkcji. Sprawuje nadzór nad podlegającym mu Działem Produkcji. Usprawnia i optymalizuje działanie procesu produkcyjnego, dba o dotrzymywanie terminów dostaw. Zawsze z głową pełną pomysłów poszukuje i wprowadza innowacyjne rozwiązania w urządzeniach Mery. Prywatnie pasjonat gier komputerowych.

Mariusz Dobrzyński

Dyrektor Działu IT

Z branżą IT związany od 1998 roku, początkowo w obszarze wdrożeń systemów zarządzania dokumentami i informacją. W kolejnych latach zajmował się m.in. projektowaniem systemów raportowych i innych rozwiązań wspierających działalność ówczesnych pracodawców. Zajmował stanowiska menadżerskie w firmach o zróżnicowanym zakresie działalności takich jak producenci oprogramowania, OFE, laboratoria medyczne, spółki telekomunikacyjne. W Mera Systemy jako Dyrektor Działu IT odpowiada za obszar wytwarzania  oprogramowania, testów oraz infrastrukturę teleinformatyczną. Jego hobby to tenis stołowy, jazda konna, szachy.

Administracja

Renata Łabusz

Kierownik Biura Zarządu

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w branży logistycznej:  obsługa spedycyjna międzynarodowych targów i wystaw, transport, kierowanie agencjami celnymi.  W Grupie Mera od lutego 2012 roku. Zajmuje się koordynacją pracy biura i zadań administracyjnych. Odpowiada za współpracę z firmami zewnętrznymi, wspiera komórki wewnętrzne w realizacji bieżących działań. Prywatnie miłośniczka zawiłości języka polskiego, fantastyki w kinie i literaturze, powieści grozy, muzyki klasycznej.