Kadra Menadżerska

Nasz Zespół składa się z doświadczonych, utalentowanych, a przede wszystkim pełnych pasji i zaangażowania specjalistów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Pion Handlowy

Łukasz Wiśniewski

Dyrektor Sprzedaży w Grupie Mera

W branży IT od kilkunastu lat, ostatnie lata związany z Grupą Mera.  Posiada kilkuletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. W swojej karierze odpowiedzialny za budowę sieci  oddziałów serwisowych oraz nadzór nad ich prawidłowym funkcjonowaniem. Do niedawna jego główną specjalizacją było zarządzanie projektami IT.  W swojej karierze może pochwalić się kilkoma znaczącymi wdrożeniami w zakresie Systemów Poboru Opłat Komunikacji Miejskich. Obecnie jako Dyrektor Sprzedaży odpowiada za przygotowywanie ofert, umów, pozyskiwanie Klientów na rynku polskim, a także zewnętrzny i wewnętrzny PR oraz działania brandingowe. Z zamiłowania sportowiec.

Biuro Projektów

Paweł Grączewski

Dyrektor Działu Zarządzania Projektami

Posiada ponad 12 letnie doświadczenie w branży IT. Uczestniczył w realizacji projektów zarówno w roli konsultanta, eksperta oraz project managera. W Mera Systemy rozpoczął pracę w 2014 roku jako Kierownik ds. organizacji projektów, a aktualnie jako Dyrektor Działu Projektów (Project Management Office) jest odpowiedzialny za kompleksową obsługę projektów realizowanych przez firmę. Wolny czas spędza na wycieczkach rowerowych.

Pion Wsparcia

Leszek Kaplo

Kierownik Pionu Wsparcia

Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał poza granicami kraju pracując jako elektryk. Z Merą związany od 2009 roku. Początkowo w roli Serwisanta, następnie Specjalisty ds. Serwisu. Obecnie pełni funkcję Kierownika Serwisu Warszawskiego. Odpowiada za koordynację pracy serwisantów, bieżące prace eksploatacyjne, utrzymanie urządzeń w sprawności. Zarządza konfiguracją urządzeń oraz jest odpowiedzialny za instalację i montaż nowych automatów. W wolnych chwilach oddaje się swojej pasji, którą jest wędkarstwo.

Pion Operacyjny

Paweł Bielicki

Dyrektor Działu R&D

Absolwent wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Związany ze spółkami Grupy Mera od 2010 roku. Karierę rozpoczął jako monter urządzeń elektronicznych, następnie był inżynierem elektronikiem, kierownikiem działu serwisu oraz inżynierem aplikacyjnym. Obecnie pełni funkcję kierownika działu R&D. Odpowiedzialny jest za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, dobieranie optymalnych technologii oraz projektowanie i tworzenie nowych produktów w zakresie mechaniki i elektroniki. W wolnych chwilach oddaje się swojej pasji, którą jest motoryzacja.

Piotr Zieliński

Kierownik Produkcji

Związany z Merą od ponad 7 lat. Początkowo w charakterze Montera, następnie Serwisanta, obecnie pełni funkcję Kierownika Produkcji. Sprawuje nadzór nad podlegającym mu Działem Produkcji. Usprawniania i optymalizuje działanie procesu produkcyjnego, dba o dotrzymywanie terminów dostaw. Zawsze z głową pełną pomysłów poszukuje i wprowadza innowacyjne rozwiązania w urządzeniach Mery. Prywatnie pasjonat gier komputerowych.

Mariusz Dobrzyński

Dyrektor Działu IT

Z branżą IT związany od 1998 roku, początkowo w obszarze wdrożeń systemów zarządzania dokumentami i informacją. W kolejnych latach zajmował się m.in. projektowaniem systemów raportowych i innych rozwiązań wspierających działalność ówczesnych pracodawców. Zajmował stanowiska menadżerskie w firmach o zróżnicowanym zakresie działalności takich jak producenci oprogramowania, OFE, laboratoria medyczne, spółki telekomunikacyjne. W Mera Systemy jako Kierownik Działu IT odpowiada za obszar wytwarzania  oprogramowania, testów oraz infrastrukturę teleinformatyczną. Jego hobby to tenis stołowy, jazda konna, szachy.

Administracja

Renata Łabusz

Kierownik Biura Zarządu

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w branży logistycznej:  obsługa spedycyjna międzynarodowych targów i wystaw, transport, kierowanie agencjami celnymi.  W Grupie Mera od lutego 2012 roku. Zajmuje się koordynacją pracy biura i zadań administracyjnych. Odpowiada za współpracę z firmami zewnętrznymi, wspiera komórki wewnętrzne w realizacji bieżących działań. Prywatnie miłośniczka zawiłości języka polskiego, fantastyki w kinie i literaturze, powieści grozy, muzyki klasycznej.