BILETOMATY MOBILNE

Biletomaty mobilne oraz kasowniki są przeznaczone do montażu i korzystania z nich w środkach transportu publicznego. Wybór właściwego rozwiązania uwarunkowany jest strukturą cenową taryfy biletowej, skalą potoków pasażerskich, preferencjami w zakresie metod płatności oraz szeregiem innych czynników. Urządzenia przystosowane są do zdalnego zarządzania, monitorowania statusu czy zmian konfiguracji.

BM-05

Racjonalne kosztowo, mobilne rozwiązanie dla obsługi niskowartościowych transakcji zakupu biletów w postaci papierowej i elektronicznej. Płatność może być dokonana przy użyciu monet, zbliżeniowych kart płatniczych EMV, dla których nie jest wymagane potwierdzenie transakcji PIN-em oraz kart Mifare. Specjalna, wisząca, wandaloodporna i odporna na wstrząsy, konstrukcja czyni z BM-05 rozwiązanie gotowe do instalacji w środkach transportu publicznego.

BM-06

BM-06 posiada wszystkie cechy poprzednika, szczególnie w zakresie akceptacji płatności o niskich wartościach, dokonywanych przy użyciu monet, kart płatniczych EMV lub kart Mifare. Szczególną cechą wyróżniającą model BM-06 jest zaawansowany moduł zwrotnego obiegu monet (recyclingu), zawierający funkcję kasy pośredniej, co oznacza zwrot wpłaconych, dokładnie tych samych monet, w przypadku anulowania transakcji.

BM-07

Stanowi idealne rozwiązanie dla poszukujących wszechstronnego automatu biletowego niewielkich rozmiarów. Umożliwia zapłatę dowolnie wysokiej kwoty, dowolnym typem karty płatniczej, a miłośnikom gotówki pozwala na użycie monet. BM-07 jest szczególnie pomocny użytkownikom kart miejskich, kodującym bilety okresowe lub doładowującym elektroniczne portmonetki.

BM-09

Automat biletowy BM-09 to wersja wisząca BS-09 z różnymi metodami płatności: od monet i banknotów, przez karty EMV, do elektronicznych nośników. Dodatkowe zasobniki zapewniają dłuższy czas pracy bez obsługi. Urządzenie można montować w środkach transportu publicznego.

BM-100

BM-100 jest odpowiedzią na te potrzeby, oferując oszczędność miejsca, eliminację kosztów związanych z gotówką i intuicyjną obsługę. Bazując na BM-100, można rozwijać lub uzupełniać systemy opłat z elektronicznymi nośnikami danych.

BM-101

Opłaty w miejskim transporcie publicznym to najczęściej transakcje nisko-kwotowe. Użycie kart płatniczych w takich sytuacjach nie wymaga autoryzacji PIN-em. Z myślą o tym powstał BM-101, który zapewnia oszczędność miejsca, brak kosztów obsługi i kolekcji gotówki, prostą obsługę. Cechy BM-101 zapewniają, iż oparciu o ten model można tworzyć lub uzupełniać inteligentne systemy poboru opłat, oparte o elektroniczne nośniki danych.

BM-102

Rosnąca popularność bezgotówkowych form płatności była inspiracją dla powstania BM-102, oferującego pełną możliwość zapłaty stykowymi i bezstykowymi kartami płatniczymi, w tym realizacji transakcji wymagających potwierdzenia PIN-em. BM-102 gwarantuje szybkie i bezpieczne dokonanie transakcji zakupu biletów jednorazowych, okresowych czy doładowania kart miejskich, dzięki obsłudze czytnika Mifare.

BM-110

Mobilny automat do dystrybucji biletów papierowych w transporcie publicznym, zaprojektowany z myślą o komforcie wszystkich użytkowników, w tym osób niepełnosprawnych. Umożliwia płatności gotówką w EUR lub innej walucie oraz oferuje zaawansowany ekran dotykowy i drukarkę termiczną dla prostego i szybkiego zakupu biletu.

CZY MASZ PYTANIA?

Nie czekaj i daj nam znać jak możemy Ci pomóc! Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszej oferty, chętnie na nie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń, a nasi eksperci Ci pomogą. Twój sukces jest naszym celem – jesteśmy tu dla Ciebie!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

telefon: +48 22 731 76 33

fax: +48 22 731 76 34

e-mail: biuro@mera-systemy.pl