Biletomaty stacjonarne i mobilne

Biletomaty!

Stały się nieodłącznym elementem w komunikacji miejskiej. Dziś prawie każdy autobus, trolejbus czy tramwaj jest wyposażony w biletomat mobilny. Z kolei w większości miast w Polsce możemy spotkać biletomaty stacjonarne. Automaty biletowe zarówno stacjonarne jak i mobilne umożliwiają zakup biletów jednoprzejazdowych, czasowych oraz okresowych. Można w nich dokonać płatności przy pomocy monet i banknotów, ponadto są one wyposażone w terminale obsługujące płatność przy użyciu kart płatniczych i kredytowych, zarówno w technologii stykowej jak i bezstykowej (zbliżeniowo).

Jak działa biletomet?

Mera jest liderem na krajowym rynku biletomatów. W warszawskich autobusach jeździ ponad 1500 urządzeń produkcji firmy Mera, w tramwajach około 300, a na terenie miasta stołecznego znajduje się 130 automatów stacjonarnych. W Łodzi w autobusach i tramwajach jest zamontowanych ok. 700 urządzeń, w Olsztynie i Krakowie w sumie ponad 400. Poza wyżej wymienionymi miastami biletomaty produkcji Mery można spotkać między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, Jeleniej Górze, Lublinie, Jaworznie, Toruniu czy Radomiu. Populacja biletomatów wyprodukowanych przez Mera Systemy wzrasta z każdym kolejnym miesiącem, podobnie jak i liczba miast, które te automaty posiadają.

Biletomaty stacjonarne znalazły zastosowanie nie tylko w komunikacji, ale również we wszelakich placówkach kulturalno-rozrywkowych, takich jak baseny, muzea czy ogrody zoologiczne gdzie w szybki i prosty sposób można zakupić bilety wstępu. Automaty biletowe produkcji Mery można spotkać przede wszystkim w Muzeum Zamkowym w Malborku, Muzeum Przyrodniczo-Leśnym w Białowieży czy Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym.

Biletomaty stacjonarne: Kliknij i SPRAWDŹ

Biletomaty mobilne: Kliknij i SPRAWDŹ

CZY MASZ PYTANIA?

Nie czekaj i daj nam znać jak możemy Ci pomóc! Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszej oferty, chętnie na nie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń, a nasi eksperci Ci pomogą. Twój sukces jest naszym celem – jesteśmy tu dla Ciebie!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

telefon: +48 22 731 76 33

fax: +48 22 731 76 34

e-mail: biuro@mera-systemy.pl