Biletomaty stacjonarne

Stacjonarne automaty biletowe są przeznaczone do montażu i korzystania z nich w miejscach publicznych, wewnątrz i na zewnątrz budynków, w lokalizacjach, gdzie spodziewany jest znaczący ruch pasażerski.

Biletomaty stacjonarne są projektowane w taki sposób, aby zapewnić im samowystarczalność w dłuższym okresie, m.in. dzięki systemom obiegu zwrotnego gotówki. Bogato wyposażone oraz umiejscowione w przestrzeni miejskiej biletomaty stacjonarne mogą stać się czymś więcej niż zwykłym biletomatem – mogą pełnić funkcje asystenta miejskiego, umożliwiającego prezentację statycznych informacji oraz dynamiczną interakcję z użytkownikiem. Każde z urządzeń oferowanych przez nas w ramach linii biletomatów stacjonarnych stacjonarnych jest przystosowane do zdalnego zarządzania, monitorowania statusu czy zmian konfiguracji.

Przy konstruowaniu automatów, naszym priorytetem jest wysoki poziom wygody obsługi i gotowości do pracy w warunkach zewnętrznych, dlatego też używamy najwyższej jakości komponentów i stosujemy najbardziej zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne, zapewniające wandaloodporność, pracę w szerokim zakresie temperatur oraz odpowiednio wysoką klasę szczelności.

BS-09

Biletomat stacjonarny BS-09Ekonomiczne rozwiązanie

Wolnostojący, kompaktowy automat biletowy umożliwiający zapłatę gotówkową i bezgotówkową. Rekomendowany w przypadku poszukiwania rozwiązania ekonomicznego, przeznaczonego do miejsc o umiarkowanym ruchu pasażerskim. Doskonale nadający się do instalacji wewnątrz i na zewnątrz budynków. Występuje również w wersji wiszącej (mobilnej) jako model BM-09.


Poznaj BS-09

BS-10

Uniwersalne zastosowanie

Biletomat BS-10 to wolnostojące i kompaktowe urządzenie przeznaczone zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Posiada stabilną i wytrzymałą konstrukcję, odporną na czynniki fizyczne i atmosferyczne. Automat doskonale sprawdzi się w przestrzeniach dworców, przystanków kolejowych i autobusowych. BS-10 został opracowany z myślą o osobach z niepełnosprawnościami. Spełnia on wszystkie europejskie standardy dostępności dla osób z ograniczeniami ruchu oraz wzroku.


Poznaj BS-10

BS-201

Biletomat stacjonarny BS-201

Obsługa znacznych potoków pasażerskich

Wyjątkowo trwały i odporny biletomat przeznaczony głównie do użytku zewnętrznego. Gotowy do długoterminowego działania, bez potrzeby uzupełniania środków pieniężnych lub materiałów eksploatacyjnych. Ich bezpieczeństwo zapewnia wielowarstwowy system bezpieczeństwa. BS-201 tworzy wyjątkowe rozwiązanie do pracy z intensywnymi potokami pasażerskimi, nawet w trudnych warunkach środowiskowych.


Poznaj BS-201

BS-206

Biletomat stacjonarny BS-201

Miejski asystent

Aby uczynić biletowy automat stacjonarny bardziej użytecznym w przestrzeni miejskiej dodaliśmy do jego podstawowej wersji moduł infokiosku – dodatkowy ekran dotykowy, gdzie dowolny rodzaj informacji może być prezentowany w interaktywnej formie. Oprócz wszystkich funkcji biletomatu pełnionych przez nasze urządzenia linii BS-200, BS-206 może z powodzeniem pełnić rolę samoobsługowego punktu informacji miejskiej i turystycznej. Jest absolutnie konieczny tam, gdzie pasażer nie tylko chce kupić bilet, ale przede wszystkim chce wiedzieć gdzie, kiedy i dlaczego powinien się udać.


Poznaj BS-206

BS-209

Biletomat stacjonarny BS-201

Inteligentny, wielofunkcyjny

Szeroki zakres cech i funkcjonalności, odporna, przygotowana na warunki zewnętrzne, wandaloodporna konstrukcja, z zapasowymi, wymiennymi komponentami decyduje o długim okresie samowystarczalnego działania i efektywności kosztowej wykorzystania BS-209. Udostępnia on szereg form płatności, z efektywnymi mechanizmami magazynowania i recyclingu bilonu i banknotów. Wyposażony w trzy ekrany, może uzupełniać systemy informacji pasażerskiej, miejskiej i turystycznej. Gotowy jest również do integracji z innymi systemami miejskimi lub samoobsługowymi.


Poznaj BS-209