BILETOMATY STACJONARNE

Stacjonarne automaty biletowe są przeznaczone do montażu i korzystania z nich w miejscach publicznych, wewnątrz i na zewnątrz budynków, w lokalizacjach, gdzie spodziewany jest znaczący ruch pasażerski.

BS-09

Wolnostojący, kompaktowy automat biletowy umożliwiający zapłatę gotówkową i bezgotówkową. Rekomendowany w przypadku poszukiwania rozwiązania ekonomicznego, przeznaczonego do miejsc o umiarkowanym ruchu pasażerskim.

BS-09N

Stacjonarny, zgrabny automat biletowy z 15-calowym ekranem, obsługujący płatności gotówkowe i elektroniczne. Idealny dla miejsc z średnim natężeniem ruchu pasażerskiego, będący opłacalnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają ekonomicznej opcji.

BS-10

Wolnostojące i kompaktowe urządzenie przeznaczone zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. BS-10 został opracowany z myślą o osobach z niepełnosprawnościami. Spełnia on wszystkie europejskie standardy dostępności dla osób z ograniczeniami ruchu oraz wzroku.

BS-201

Wyjątkowo trwały i odporny biletomat przeznaczony głównie do użytku zewnętrznego. Gotowy do długoterminowego działania, bez potrzeby uzupełniania środków pieniężnych lub materiałów eksploatacyjnych. Ich bezpieczeństwo zapewnia wielowarstwowy system bezpieczeństwa.

BS-206

Oprócz wszystkich funkcji biletomatu pełnionych przez nasze urządzenia linii BS-200, BS-206 może z powodzeniem pełnić rolę samoobsługowego punktu informacji miejskiej i turystycznej. Jest absolutnie konieczny tam, gdzie pasażer nie tylko chce kupić bilet, ale przede wszystkim chce wiedzieć gdzie, kiedy i dlaczego powinien się udać.

BS-209

Model BS-206, oprócz standardowych funkcji biletomatów z linii BS-200, służy także jako samoobsługowy punkt informacji miejskiej i turystycznej. Jest idealny dla pasażerów, którzy oprócz zakupu biletu, chcą zdobyć informacje o miejscowych atrakcjach i wydarzeniach.

CZY MASZ PYTANIA?

Nie czekaj i daj nam znać jak możemy Ci pomóc! Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszej oferty, chętnie na nie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń, a nasi eksperci Ci pomogą. Twój sukces jest naszym celem – jesteśmy tu dla Ciebie!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

telefon: +48 22 731 76 33

fax: +48 22 731 76 34

e-mail: biuro@mera-systemy.pl